Martin Pultzner - profil uživatele

Martin Pultzner

šéfredaktor mobilenet.cz

Šéfredaktor a zároveň člen redakce, který stál u samotného zrodu magazínu mobilenet.cz i jeho předchůdce techbox.wz.cz. Průběžně se podílí na vytváření obsahu webu a stará se o vedení týmu redaktorů, externí komunikaci s partnery a občas i testování zařízení. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, baví ho cestování, létání v ultralightu, auta, moderní technologie a sport.

telefony: Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 6210 > Nokia 6310 > Nokia 6610 > Nokia 6681 > Nokia N93 > Nokia N82 > Nokia N8 > Nokia Lumia 800 > Nokia Lumia 900 > Nokia Lumia 925 > Nokia Lumia 1520 > Microsoft Lumia 950 XL > Samsung Galaxy S7 edge

články uživatele Martin Pultzner

2
mobilecast #125: spekulujeme o spekulacích
Přelom ledna a února bývá často ve znamení očekávání novinek z veletrhu MWC. Na denní světlo se dostávají více, či méně řízené úniky o zařízeních, která se výrobci chystají představit. Podíváme se tak na aktuálně spekulovanou podobu a vlastnosti LG G6, Samsungu Galaxy S8, Google Pixelu 2 nebo například bájného Surface Phonu. Začít bychom údajně měli v 16:00. Máme to ale potvrzeno pouze z jednoho zdroje...
10
mobilecast #124: comeback Nokie a to nejlepší z CES 2017
Každý rok ve světě technologií otevírá tradiční veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Ani letos jsme na něm nechyběli, takže máme spoustu materiálu do rubriky „Martin se dívá na věci“. Ovšem zajímavé novinky nepřinesl pouze CES 2017. Novodobá Nokia představila svůj první smartphone s Androidem, HTC dva modely U a o světlo reflektorů se opět pere LG G6. To vše tradičně od 16:00.
načíst další články

příspěvky uživatele Martin Pultzner

Tarify a ceny zohledňující nové nařízení a "zrušení" roamingu představí operátoři na jaře tohoto roku, takže ještě musíte vyčkat. Zatím není známo, jaké přesně ceny si budou účtovat.
Nemůžete, aniž byste většinu času kartu skutečně využíval v Polsku.
Některé značky mají on-line přenos. Sledujte mobilenet.cz, vždy takové přenosy zpřostředkováváme.
Děkuji za cenné rady :D
Hezký den, dočkáte se již brzy.
Ano, v 16:00 začínáme.
Video bude součástí nedělní recenze.
Windows 10 prozatím nejsou v plánu
načíst další příspěvky